Mikro Bant Saç Kaynak Nedir?

mikro bant kaynak nedirMerkezimizde birçok sistemimiz bulunmaktadır. Toplamda 14 adet sistemimiz vardır. Bu sistemlerimize birkaç örnek vereceğim. Mesela Nanofilament saç kaynak sistemimiz en son teknoloji ve en görünmez saç kaynak sistemlerindendir. Ama uygulama süresi çok uzun olduğundan ve büyük bir çaba harcandığı için fiyatı diğer kaynakların biraz üstündedir. Yani birçok sistem ve bazılarının uygulamaları ve fiyatları değişim gösterebiliyor. Zamanı olmayan ve yine gözükmeyen bir kaynak istiyorsanız. Eskiden de olan fakat Sach firması olarak Mikro Bant Saç Kaynak sistemini revize edip şuan en popüler saç kaynak sistemi haline getirdik.

Uygulama süresi 30-60 dakika arasında sürmektedir. Bu da zamanı olmayan müşteriler için müthiş bir süre. Sadece süre olarak müthiş değil saç da gözükmeyen kaynak olarak üst sıralardadır. Bazı müşterilerimiz ise sağlık konusunda tedirgin ise Mikro Bant Kaynak kesinlikle saça ve insan sağlığına zararı bulunmamaktadır. Çünkü kullanılan bantlarda hiçbir şekilde alerji yapmaz. Kaynak bantlarını medikal bantlardan kullanılmaktadır. Bu konuda kesinlikle tedirgin olmayınız. Aynı zamanda kullanılan saçlar %100 Gerçek İnsan Saçıdır.
Çoğu kaynak sistemimizde verdiğimiz kullanım süresini (kelebek bant, mikro kaynak vb.) ortalama Mikro Bant Kaynak sisteminde 3-4 ay kullanım süresi vardır. Kullanım süresi azaldığında bantlar düşebilir. Bu yüzden Sach firması olarak ayda 1 kere bantlarınızı ücretsiz olarak yenilemekteyiz. Her insanın saç yağ oranı ve saçlarının uzama süresi farklıdır. Bu yüzden saçlarınız erken ya da uzama süresi kısa ise daha fazla kullanabilirsiniz. Fakat biz müşterilerimize bumikro bantnu önermiyoruz.

Mikro Bant Saç Kaynak olarak en çok merak edilen bir konu daha var. Saçlarınıza Mikro Bant Kaynak uyguladıktan sonra;
• Saçlarımı rahat yıkayabilir miyim?
• Saçlarıma herhangi bir işlem yapabilir miyim?
• Fön, şekillendirme, boyama, maşa vb.
Saçlarınızı Mikro Bant Saç Kaynak yaptırmadan önce saçlarınıza nasıl işlem yapıyorsanız Mikro Bant Kaynak işlemi uygulattırdıktan sonra da kendi doğal saçınız gibi saçlarınıza istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Fakat saçlarınıza kremsi ürünlerin kullanılmasını önermiyoruz. Sebebi ise kremler yağlı olduğu için bantların kaymasına veya daha erken düşmesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden saçlarınızı yıkarken yağlı şampuan ve kremsi ürünleri önermemekteyiz. Ama krem kullanmak istiyorsanız saçların diplerine uygulamayınız, saçların uçlarına uygulayabilirsiniz.
Mikro Bant Saç Kaynak için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayıp kafanıza takılan soruları ve daha fazla bilgileri öğrenebilirsiniz.
Whatsapp Danışma Hattımız  : +9 0532 592 8842

mikro bant saç kaynak fiyat

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.