bant kaynak
bant kaynak

İlk Bant Kaynak Modelimiz Alina, Rengimiz 801 – 60 – 60 1/3 OMBRE & BALAYAGE MOSCOW BEAUTY

Sach & Vogue Hair olarak eski takipçilerimiz ve alıcılarımız renk konusuna skalamızın geniş olduğunu bant kaynak konusunun üzerine düştüğümüzü bilirler.

Ana tonlardan ara tonlara, kızılın tüm çeşitleri , crazy renkli saçlar ve ombreler , balyajlar…

Şimdi 1/3 ombre dediğimiz yen küllü tonlar ile karşınızdayız

Bunlardan ilki inanılmaz talep olan Moscow Beauty ile başlayalım. (801 – 60 – 60 1/3 OMBRE & BALAYAGE )

2019 senesinde Amerikalı model üzerinde yapmış olduğumuz reklam çalışmasında California blonde rengini kullanmış ve tanıtmıştık.

Avrupa dan , Amerika’dan ve orta doğudaki Kuaförler ve toptancılar tarafından kilo kilo aldığımız siparişler, rengi son 4 senenin en popüler ve en trend rengi yaptı.

Boya firmaları tarafından ve Dünyaca ünlü bir çok kuaför tarafından aynı rengin çalışıldığını şirket olarak gözlemledik ve instagram üzerinde bir çok reels videosuna denk geldik.

Şimdiki trend ise bu rengimizi göreceğimizden de kesin eminiz.

Özel bir ombre ve özel bir karışım (801 – 60 – 60 1/3 OMBRE & BALAYAGE)

Doğal küllü bir başlangıç ve uca doğru platine dönen açık bir alaşım.

Bunu isterseniz Bant Kaynak olarak isterseniz Çıt çıt saç olarak isterseniz keratin uç olarak her çeşitte yaptırabilir, hazırlatabilirsiniz.

Model Alina üzerinde uygulama aşamalarını izleyebilir, rengi gözlemleyebilirsiniz. Beğendiyseniz instagram üzerinden before after hallerine bakabilir, kaydedebilirsiniz.

801 – 60 – 60 1/3 OMBRE & BALAYAGE MOSCOW BEAUTY

Bir Diğer Bant Kaynak Modelimiz Rada, Rengimiz ( 5N-6N )

Doğal saç rengini yakalamak normalde boya işlemlerinde bile çok zordur, kuaför geçmişi olanlar bilir. Bir de bunu kaynak saçlarda veya çıt çıt saçlarda düşünün.

Soğuk saçı açma işlemi (kafa derisine bağlı olmayan saç ) özellikle Avrupa ırkı kişilerin ana tonlarına çekmek büyük bir başarı ve öz veri gerektirdi.

Şirketçe yapmış olduğumuz Arge çalışmalarımızda bu yolda çok denemeler yaptık çokça saç üzerinde pravolar ettik ve yeni sonuçlara ulaştık. Bu sonuçlar bizi “N” serisi yeni renklere götürdü. Modelimiz Rada nın öncesi halinde göreceğiniz gibi doğal ana rengi , hiç boya görmemiş sadece uçları yaz bitişi olduğu için güneşten açılmış bebek sarısı, küllü tonlardan oluşuyor. Genel baktığınızda tek renk gibi görünse de saçları muhteşem bir doğal karışım halinde. İşte biz bunu yakaladık .

5N-6N

Kendisine de bant kaynak uygulaması yaptık ve saçlarının yan bölümleri ince ve zayıf olduğu için kelebek bant uygulaması yaptık .

Artık renklerimiz Piyasada , sizlerin beğenisine açık.

Yeni Renklerde ve Modellerde görüşmek üzere

Sach

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.