Keratin Saç Kaynak

Eskiden kaynak sistemleri hem kısıtlı hem de uygulama şekli farklıydı. Keratin Kaynak sistemimde uygulanırken silikon ile yapıştırma kullanılırdı. Daha sonra Keratin Kaynak bu dönemi kapatarak yeni döneme müthiş girdi. Sach Saç Kaynak Merkezimizde iki tip Keratin Saç Kaynak bulunmaktadır.
1. U-Tip Keratin (U-Tipi Keratin)
2. Flat Keratin (Düz Keratin)

Keratin Saç Kaynak hakkında birçok soru gelmektedir. Bunlardan biri;
Keratin Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?
Keratin Kaynak uygulamalarında ham saç tutamlarının uçları yoğun bir şekilde Keratin Kaynak ile yapılır. Daha sonra saçlara uygulamak için keratin kaynağın kendi makinesi ile saça ısı yöntemiyle diğer saça tutturularak yapılır.
Keratin Kaynak uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken yerler vardır. Aslında çoğu kaynak sistemi yapılırken dikkat edilmelidir. Çünkü saçlarınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız araştırma yaparak bilgiler edinmenizi öneririz. İnternette birçok kaynak yapan yerler bulunmaktadır ve birçok fiyat. Saç kaynak sistemlerinde birçok fiyat farkı oluşmaktadır. Bunun sebebi saç kaynak sistemlerinin birbirinden farklı olması bir diğer sebep ise gramajların azlığı ve çokluğu. İnternetten bulduğunuz kaynak sistemi diğer kaynak sistemlerinin ortalama fiyatının aşağında ise saçlarınız güvende değildir ve kendi saçlarınıza da zarar verme ihtimalleri vardır. Çünkü bu kaynak sistemlerini yapan kişiler uzman olmalıdırlar. Aynı zamanda kullanılan saçlar %100 Doğal Gerçek İnsan Saçı kullanılmalıdır.

Sach Saç Kaynak merkezimizde %100 Doğal Gerçek İnsan Saçı kullanılıp, başta Murat KOLUKIRIK ve Berat KOLUKIRIK olmak üzere Saç Kaynak uzmanlarımız bulunmaktadır. Merkezimize geldiğiniz zaman kendileri sizler için en uygun kaynak sistemlerini önermektedirler.

Bir diğer en çok sorulan soru ise;
Keratin Saç Kaynak saçlarıma zarar verir mi?
Keratin Kaynağın insan sağlığına ve saçlarınıza kesinlikle bir zararı bulunmamaktadır. İçiniz bu konuda kesinlikle rahat olsun.
Eğer keratin kaynak ve diğer kaynak sistemlerimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizi çağrı merkezimizden arayabilirsiniz. 444 3 671 & Whatsapp 0532 592 8842

Aşağıda olan Keratin Kaynak, Mikro Kaynak, Mikro Bant ve diğer saç kaynak sistemlerimizin uygulama videolarını izleyebilirsiniz.

keratin saç kaynak merkezi