Saç Kaynak Fiyatları için en doğru bilgiyi alabileceğiniz yer Türkiyenin tek resmi saç kaynak sitesi www.sackaynak.com.tr adresindesiniz. Bu sayfada %100 Doğal insan saçı ile 1. kalite garantili saç kaynağı fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.  Ayrıca saç kaynak fiyatları araştırırken yapılacak olan işçilik ve kullanılacak olan saçların kaliteli olması önemlidir. Saç Kaynak Videoları sayfamızdan bizi tercih eden müşterilerimize uygulamış olduğumuz kaynakların öncesi ve sonrasını izleyebilirsiniz.

Sach Saç Kaynak Merkezinde yapılacak olan kaynak saçların her ay kontrol ve bakımları tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Saç kaynak fiyatları kaynak uygulama ve saç fiyatı dahil olarak verilmiştir. Ayrıca işçilik vs ilave edilmeyecektir. Kullanmış olduğumuz saçlar garantili doğal insan saçıdır.

Kaynak uygulaması öncesinden uzmanımız saçınıza ne kadar kaynak saç takılalacağı ile ilgili bilgi vererek net olarak fiyatlandıracaktır. Saçın gürlüğüne göre 150gram ila 200 Gram arası kullanılabilir; Çok kısa saçlarda bu miktar 300gram ila 350 gram arası olmaktadır. Saç uzunluğu arttıkça gramajda artmaktadır.

Saçlarınıza Uygulanacak olan Kaynak Saç Fiyatını Aşağıdaki Telefon numaralarından iletişime geçerek; Gerekirse saçlarınızın gürlüğünü görmek ve doğru fiyat verebilmek için WhatsApp ya da E-Mail ile fotoğraf yollayabilir ve saçlarınızın gürlüğüne, yapılacak olan kaynak yöntemine göre net fiyat alabilirsiniz.

  • Telefon & WhatsApp +90 532 592 88 42
  • Telefon & WhatsApp  +90 532 442 72 24 
  • Çağrı Merkezi: 444 3 671