En Son Teknoloji Nanofilamet ® Saç Kaynak SACH ®

En Son Teknoloji Nanofilamet ® Saç Kaynak

SACH ® Saç Kaynak Merkezi uzmanları tarafından uygulanmakta olan Nanofilamet ® Saç Kaynak en iyi saç kaynak yöntemidir. Saçlarınızda en sağlıklı saça zarar vermeyen yöntem olarak ta bilinmektedir.
Diğer saç kaynak yöntemleri ile kıyaslandığında kullanılan teknik ve malzeme olarak açık ara birinci sırada yer alır. 2010 yılından beri uygulamış olduğumuz Mikro Saç Kaynak Kapsül sisteminden daha ince ve daha hafif ve daha dayanıklıdır.


Nanofilamet ® Saç Kaynak dünya saç kaynak alanındaki tescilli markası ile en son tekniklerden biridir ve sadece Türkiye de SACH ® Markası çalışmaktadır. Lütfen nano teknik adı altında kaynak yaptığını iddia eden yerlere aldanmayın. Ayrıntılı bilgi için Çağrı Merkezimiz 444 3 671 bilgi alabilirsiniz. Nanofilamet ® Saç Kaynağı çok ince tutamlar halinde 7A Kaliteye sahip saçlar eklenen çok özel bir saç kaynak tekniğidir.


Nanofilamet ® Saç kaynağında eklenen tutamların çok ince ve hafif olması saç kaynağının kullanımını son derece sağlıklı ve kullanışlı kılmaktadır. Nanofilamet ® Saç Kaynağında eklenen saç tutamları diğer kaynak sistemlerinde eklenen tutamlara kıyasla 3/1 oranında çok ince tutamlar halindedir. Kullanılan yapıştırıcı diğer keratin kaynak gibi ürünlerle kıyaslandığında 4 kat daha kuvvetli ve dayanıklı medikal ve anti alerjik nano teknoloji şeffaf bir yapıştırıcıdır.


Şeffaf oluşundan dolayı her renk saç ile uyum sağlayarak saçların arasında görünmez. Bu sayede Nanofilamet ® Saç Kaynak işleminde eklenen saçlar kendi doğal saçlarınız ile daha iyi bütünleşir ve daha homojen, görünmez ve doğal bir görünüm alır, saçlarınızı topladığınızda dahi hiç kimse fark edemez.


Nanofilamet ® Saç Kaynak Kullanım Süresi Ortalama olarak 3 ila 4 aydır.
Nanofilamet ® kaynak kullanım süresince ve kaynaklar çıkarılma zamanı geldiğinde saçlarınızdan özel solüsyonu ile çıkartılırken, herhangi bir ağrı ya da acıya neden olmaz saçlarınız kesinlikle kaynaktan dolayı herhangi bir zarar görmez.
Nanofilamet ® Saç Kaynak hakkında detaylı bilgiler
Teknik: Nanofilamet ® Saç Kaynak
Kullanılan Saç Miktarı: Ortalama 100 – 200gr. arası çok kısa saçlarda 300 Gram civarı değişmekte.
İşlem Süresi: 6 – 8 Saat