Natural Renk – Kıvırcık Saç Modeli

İlk modelimizi bir önceki yazımızda paylaşmıştık. Şimdi de ikinci modelimizin öncesi ve sonrası saç kaynak uygulamasını ve hikayesini paylaşmak istiyoruz . Burada natural renk kıvırcık saç modeli kullanıldı.

İlk modelimizde ombreli ve açık tonlarda boyalı , düz bir saç tercih etmiştik şimdi ise farklı bir değişimin daha güçlü olması için çok kısa saçlı bir model seçtik .

Kelebek Bant Kaynak Yöntemi

hair-extensions-istanbul
kısa-saça-kaynak

Öncelikle yeni sezon renklerini tanıtmak için başladığımız 2022 çekimleri için saç kaynak yöntemi olarak da bant saç kaynak uygulamasını seçtik. Artık herkesin de bildiği gibi yeni moda saç kaynak yöntemleri denildiğinde akla en trend yöntemlerden biri olarak bant saç kaynak geliyor. Tabi ki talep karşılanması adına yoğun çalışmalarla desteklediğimiz tamamen kendi üretimimiz olan bantların, saçınızın yan tarafları için daha uygun bir ölçüye sahip olması gerektiğini düşündük. Gizliliği yani görünmez saç kaynak yöntemi başlığı altında yer verebilmemiz için yeni bir bant ölçülendirme çalışması yaptık. Bunun adına ise şeklinden dolayı kelebek bant kaynak adını verdik.

Modelimizin before halinden ve videolarından da göreceğiniz üzere özellikle saçın sağ ve sol bölümleri baya bi kısaydı . Renk olarak koyu kahve tonlarındaydı . Bahar sezonunun da gelmesiyle kıvırcık kahkül ve kaynak saçlara çok fazla talep gelmeye başladı . Biz de bu modelde kıvırcık saç kullanmak istedik .Harika bir değişim oldu.

Ayrıca itiraf etmemiz gerekir ki daha önce bu tarz kısa saçlara Mikro kaynak uygulaması yapıyorduk. Fakat bu yan bölümler için hazırlanan kelebek bant kaynaklar sayesinde oradaki kısa saçlarda çok güzel bir şekilde kapandı .
Kelebek bantları telefonda bize soran çoğu danışanımıza artık bu videoları yollayarak anlatacağız. Aradaki farkı siz de göreceksiniz.

Yani anlayacağınız kelebek bant kaynak yöntemimiz kısa saçlı saç kaynak kullanıcı tarafından da tercih edilebilir bir sistemdir.

https://www.youtube.com/watch?v=xuy1J1mGgqM
kısa saça kelebek bant saç kaynak uygulaması
hair-extensions-istanbul
hair-extensions-istanbul

Güncel kuaförler için hazırlanan saçları , renkleri , özelliklerini ve yapmış olduğumuz bant kaynak uygulamaları için bizi sosyal medya dan takip etmeyi unutmayın .
İnstagram : @sackaynak
Facebook : SACH Saç Kaynak Merkezi
Detaylı bilgi ve Randevu için : İstanbul – Florya
Whatsapp Danışma Hattımız : +905325928842

2 Yorumlar
  1. Merhaba. Saçımın tepe bölgesi ve bazı yerleri altı sene önce geçirdiğim cilt rahatsızlığından dolayı döküldü ve tepe bölgesinde kısmı açık var biraz. Bu saça nasıl bir çözüm ve uygulama yapmak gerekir zarar vermeden. Teşekkür ederim

    • Merhaba, Saçınızın tepe bölümündeki açıklığı saç kaynak merkezimizde uzmanlarımızın inceleyip en uygun sistemi size önereceklerdir. İsterseniz merkezimize gelmedende WhatsApp 0532 592 88 42 numaradan fotoğraf yollayarakta destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.