Herkese Merhaba;

Bu gün gelen misafirimiz çok ince ve seyrek saçara sahip olduğundan dolayı nano saç kaynak yöntemini önerdik. Sonuç karşısında çokça teşekkürünü aldık. Kendisi “saçlarına kaynak yaptırmak isteyen seyrek ve ince telli saç yapısına sahip olan herkes nano kaynağı denesin! ” diyor.

nano-sac-kaynak-medikal-sac-kaynak

Bu videomuzda sizlere saç kaynak yöntemleri içinde görünmeyen saç kaynak sistemi olarak da bilinen nano saç kaynak uygulamasını göstermek istedik. Uygulama aşamasını ve önce sonra görüntülerini sizlerle paylaştık. Başarılı bir nano kaynak uygulaması sonucu için en ince sistem saç kaynaklarını kullanmak gerek. Bu videoda kullanmış olduğumuz kaynak saçlar her biri 0,3 gramlık tanelerden oluşmaktadır. Bu sebeple uçların her biri çok ince olduğundan görünmez saç kaynak olarak da adlandırılır. Bazı kullanıcılar ve kuaförler bu yönteme görünmez bir kaynak yöntemi olduğundan dolayı medikal saç kaynak sistemi olarak da adlandırmaktadır. Yorumlarınızı bekliyoruz… İyi seyirleri…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.