Saçınıza Uygulanan Kaynak Zararlı Mı?

kelebek bant kaynakMüşterilerimizden ve ilk defa saçına kaynak yaptıracak kişiler çağrı merkezimizi arayıp kaynakların saçlarına zarar vereceğini düşünen ve dökülür mü diye soran çok kişi vardır.
İlk olarak, saçlarınızın zarar görmemesi için saçlarınızı doğru yerde doğru bir şekilde uygulama yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda saçınıza yapılan saç kaynaklar %100 gerçek insan saçından kullanması gerekmektedir. Daha doğrusunu söylemek gerekirse saçlarınıza yapılan her işlem saçınıza biraz daha zarar vermektedir. Saçlarınızın yanması veya uzamaması nedeniyle saçlarınıza kaynak yaptırabilirsiniz.

Her insan saç dökülme yaşar. Kadınlar da ayda 300 tel saç dökülmesi olur. Saçlarınıza kaynak yaptıracağınız zaman dökülecek saçlara kaynak uygulanır ve kaynakların çıkarılma vakti geldiğinde kaynaklarla birlikte düşer. Yani kaynak çıkartırken saçlarınız dökülmüyor, dökülecek olan saçlarınız kaynağa bağlı olduğu için dökülemiyor ve kaynakları çıkartma esnasında dökülecek olan saçlar kaynakla birlikte düşmektedir.
Şuan birçok saç kaynak uygulaması mevcut. Merkezimizde toplamda 14 adet saç kaynak uygulaması yapılmaktadır. Merkezimizde çoğunlukla saçlarınıza saç kaynak uzmanları tarafından saçınızın yapısına ve saçınıza en uygun gidecek saç kaynağını belirlemektedir.

Örnek olarak, ince telli saçlara sahipseniz eğer Boncuk Kaynak ve Keratin Kaynak uygulamaları yaptırmamalısınız. Bunun yerine daha ince tutamlar halinde yapılan kaynak uygulamamız Mikro mikro bant kaynakKaynak, Nanofilament Saç Kaynak gibi uygulamalar yaptırmalısınız.
Saçlarınızı sadece uzatmak veya saçlarınızda ısı kullanılmasını istemiyorsanız Mikro Bant ve Kelebek Bant kullanabilirsiniz.

Makalemi okuduğunuz için Teşekkür Ederim…

Murat KOLUKIRIK

Daha detaylı bilgi ve Saç Kaynak Fiyatları için arayabilirsiniz

Çağrı Merkezi 444 3 671

Whatsapp Danışma Hattı 0532 592 8842

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

• Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

 

miko saç kaynak fiyat

keratin saç kaynak fiyat

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.